diablo 3

Diablo 3 - Dokładny przegląd pudełka Edycji Kolekcjonerskiej

Dodał: CoNaObiad, 12.05.2012 23:16, Kategoria: Diablo 3

Serwis arhn.eu opublikował profesjonalny przegląd zawartości pudełka Edycji Kolekcjonerskiej Diablo 3. Co więcej, filmik jest w języku polskim, a nie jak to zwykle bywa - po angielsku. Materiał wideo znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Bez zbędnych słów, oto omawiany filmik:



Jak Wam się podobała prezentacja? Czy przypadł Wam do gustu sposób, w jaki została poprowadzona? Zapraszam do wzięcia udziału w dyskusji. .

Dodaj komentarz  

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta zarejestruj się w dosłownie 20 sekund, bez zbędnych aktywacji konta!
zico77

Dodał: zico77, 15.05.2012 10:39

Gawlik

Będzie można eksportować.A czy ruszy o 00;01 to już chyba wiesz smile2

Gawlik

Dodał: Gawlik, 14.05.2012 18:18

A jak to jest z tymi kuponami na test diabelka ? bede mogl skorzystac niego o polnocy ? i czy postac sie zapisze jak bede mial juz swoja pelna wersje ? bigsmile

Gawlik

Dodał: Gawlik, 14.05.2012 18:08

A jak to jest z tymi kuponami na test diabelka ? bede mogl skorzystac niego o polnocy ? i czy postac sie zapisze jak bede mial juz swoja pelna wersje ? bigsmile

zico77

Dodał: zico77, 14.05.2012 14:02

Breq
Niestety ma nie być.

bregath

Dodał: bregath, 14.05.2012 13:46

A orientuje się ktoś z Was czy będzie 2 tura EK ? smile

zbayno

Dodał: zbayno, 14.05.2012 12:53

Beta od 1.05 nie działa. Także nic się nie bój, po prostu beta ma już wyłączone serwery.

__________________
Nie widać, nie słychać.

markos15

Dodał: markos15, 14.05.2012 12:33

4 lata czekania... i na koniec nie moge nawet bety odpalićverysad...

ororo

Dodał: ororo, 14.05.2012 12:09

No i 15.05.12 0:01 jedziemy z koksemsmile

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

ororo

Dodał: ororo, 14.05.2012 12:07

I tak nie na moją kieszeń....Dziś na premierę do Wawy i kupić egzemplarz i pewnie jakiś T-shirtsmile

__________________
"Oto Diabeł ma niektórych z pośród was wtrącić do więzienia abyście próbie zostali poddani" Apokalipsa wg.św Jana

WYRWIFLAK

Dodał: WYRWIFLAK, 14.05.2012 11:02

No Panowie, już jutro rotfl

Atiesh

Dodał: Atiesh, 13.05.2012 22:31

@bogusz- Nie lubię Cię verysad Oczywiście musiałem oglądnąć pwnt

Azet

Dodał: Azet, 13.05.2012 19:53

głupi refresz verysad

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 13.05.2012 19:59

__________________
Power is a curious thing. Power resides where man believe it resides. It’s a trick. A shadow on the wall.

Azet

Dodał: Azet, 13.05.2012 19:51

Pr0 filmik, ta czaszka wydaje się całkiem solidna. Śmieszny lekki akcent koleś ma hey

__________________
Power is a curious thing. Power resides where man believe it resides. It’s a trick. A shadow on the wall.

bogusz

Dodał: bogusz, 13.05.2012 16:43

wiem wiem, nie chcecie sobie psuć zabawy z gry i tak dalej. mimo to dla tych którzy chcą to zrobić to link do filmów z dvd edycji kolekcjonerskiej http://pl.twitch.tv/incgamers_clan/b/317938547

Komentarz został edytowany 4 razy, ostatnio: 13.05.2012 16:54

zico77

Dodał: zico77, 13.05.2012 14:16

Ja nie żałuje ani złotowki,ale jestem maniakiem pudełek i fanem Diablo więc decyzja byłą prosta!
Ba nawet brata namowilem do kupna(w sumie go wkopalem bo kupił z allegro smile2)

ScoobyDoo dokładnie -to samo zawsze powtarzam ,a więć podpisuje sie!

Komentarz został edytowany 1 razy, ostatnio: 13.05.2012 14:17

ScoobyDoo

Dodał: ScoobyDoo, 13.05.2012 12:54

Dokładnie CubaLibrePL - tak samo czekam na diablo trójeczkę, od tamtych lat jeszcze pamiętam jak grało w 2005 roku w diablo to już sie mówiło i chodziły pogłoski o diablo III. Wolę wydać na Gierkę i od czasu do czasu siąść przy niej w wolnym czasie, dla relaksu - niż kupić paczkę fajek.

CubaLibrePL

Dodał: CubaLibrePL, 13.05.2012 11:37

Na Diablo 3 czekałem od około 2004-05 roku więc jeśli podziele cenę za kolekcjonerkę przez liczbę lat przez które miałem nadzieję na wydanie następnej części, wychodzi około 50 zł rocznie hehe smile - dla mnie jako fana Diablo 3 nie jest to duży wydatek. Zwłaszcza jeśli wezmę pod uwagę cenę podstawowej wersji gry, która i tak jest dosyć wysoka - stwierdziłem, że wolę dołożyć i mieć te parę gadżetów (zwłaszcza płytę audio).

bjuadams

Dodał: bjuadams, 13.05.2012 11:33

Widze że nie jestem sam mnie też męczyła CE.Ale kiedy doszłem do wniosku chwila 2x diablo3 dla mnie i dla siostrzeńca to 359zł chyba więc 1 CE to 350zł no i ja też jednak mam preorder standardowej gry.

ScoobyDoo

Dodał: ScoobyDoo, 13.05.2012 11:23

"jest to mowa o edycji kolekcjonerskiej" więc nie wiem czemu pretensje przed mówcy: Mastemoth"

Jeżeli ktoś się interesuję "bardziej" diablo to wydanie 200zl na to nie jest stratą, lepiej wydać i widać, że są wszystkie potrzeby ..

Między innymi muzyka.

Do tego koszt diablo II - 30zł więc za 200zł na 100% opłaca się to wszystko nawet za tanio. A zrobienie tego wszystkiego nie jest tanie

Mastemoth

Dodał: Mastemoth, 13.05.2012 10:01

Nie oszukujmy się - nie ma co płacić 200 zł za pierdoły i 4 gb pendrive. Ale jak ktoś lubi wydawać kasę na gadżety - jego wybór.
Niedługo spryciarze i tak powystawiają zawartość na allegro w nadziei że gra zwróci się ( pamiętam jak to było z wiedźminem).

__________________
Blizzard North znani jako NIEBIESCY pokazali jak to się robi...Activi$ion Bli$$ard znani jako $-ZIELONI-$ pokazali jak to spieprzyć i jeszcze na tym zarobić.

CubaLibrePL

Dodał: CubaLibrePL, 13.05.2012 09:53

Bardzo ładnie wykonana edycja. Zamówiłem ją ze względu na dołączoną do niej CD z muzyką. Poza tym pudełko będzie się ładnie prezentować obok tych z poprzednich części.

barnold

Dodał: barnold, 13.05.2012 08:57

to prawda dobrze przedstawione wszystkie elementy ek także ze spokojem można obejrzeć, ale ja też kupię i tak podstawową wersje smilebigsmile najważniejsza dla mnie jest sama gra więc nn tych dodatków smile

charles87

Dodał: charles87, 13.05.2012 00:03

Aż mi się łezka zakręciła w oku oglądając zawartość! bigsmile Ale i tak kupuje podstawową wersje. lol

zbayno

Dodał: zbayno, 13.05.2012 00:00

Podobny głos do kolesia z Hypera, może to on? Ja również wybrałem podstawową. Parę gadżetów w postaci pendriva, figurki diablo, a zwłaszcza artbooka, nie są mi potrzebne.

__________________
Nie widać, nie słychać.

CoNaObiad

Dodał: CoNaObiad, 12.05.2012 23:29

No, filmik całkiem fajnie poprowadzony. Na spokojnie, nie chaotycznie, można obejrzeć każdy poszczególny element CE.

Ale ja tam i tak kupię podstawową wersję gry ;].

__________________
Fapałke i Nubałke ;(




Feniks z Popiołów - czekamy...
Niniejsza strona jest częścią Wortalu Phoenix, znajdującego się aktualnie w stanie hibernacji. Kliknij na powyższy link by dowiedzieć się więcej.
Vgroup portfolio, agencja interaktywna - tworzenie portali internetowych, stron www, sklepow, CMS oraz grafiki  web 2.0