..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Najgorsze lub najdziwniejsze strategie
Autor Wiadomość
marvillas 

Wysłany: 2011-02-23, 15:56   

U made my day :)
Dzięki, banan na twarzy.

weronikaneska napisał/a:
A na głowie arrach nosi
Chyba arreat?

weronikaneska 

Konto na BN: już nie gram
Konto na IDR: już nie gram
Wysłany: 2011-02-23, 22:32   

marvillas napisał/a:

weronikaneska napisał/a:
A na głowie arrach nosi
Chyba arreat?

upss..... :lol:

masz racę- arreat

dzieki za mile slowa

pozdrowienia.............

Untypicalfasma 
xD

Konto na IDR: banned
Wysłany: 2011-02-24, 01:32   

Druid wwgedon

bedzie op! mozna go zrobic na 2 sposoby, jeden pvm. Mianowicie: build opiera sie na tym mlotku co ma +7 do ele skilli. a reszte itemsetupu zaraz dopisze ^ ^

Skille:
wilkolak - 10 (attack speed i ar must have)
likantropia - 20 (max life omg omg!111)
i furii dochodzimy i wnia 20
1 duszka do hp albo do volverina jak hp missujemy
i skille na dojsce do armagedonu, maxujemy armagedon i syngerie do niego oprocz szczeliny (daje tylko jakies tam sekundy dluzej dziala armagedon ale co tam recast every 12 sec jest cool)
jak cos zotanie to dopakujemy wilkolaka

ZIEMIORUCH/Earth Shifter
Grzmiący Kafar/Thunder Maul
Obrażenia Dwurącz: (630-720)
Wymagany Poziom: 69
Wymagana Siła: 253
Wytrzymałość: 60
Bazowa Szybkość Ataku: 20
+250-300% Zwiększone Obrażenia
+50% Obrażenia przeciwko Nieumarłym
+10% Zwiększona Szybkość Ataku
+33% Szansa na Druzgocące Uderzenie
25% Szans na Rzucenia 14-poziomowego Czaru Szczelina przy Otrzymaniu Ciosu
+7 do Umiejętności Żywiołów (Tylko dla Druida)
Poziom 14 Wulkan (30 ładunków)
10% Szybsze Rzucanie Czarów
Patch 1.10 i późniejsze

cb i niezle dmg +7 ele sks xD op op op!
wkladamy do niego shael albo ber (pamietamy oczywiscie ze na wilkolaku liczy sie tylko ias z broni i z tego co daje przemiana w wilka)

tarczy z oczywistych powodow nie nosimy chyba ze na switchu ^ ^
Helm
no to tu mamy pole do popisu:
jalalalek stary dobry z umem/berem/diamentem dla ar
albo krucza wiedza (+3 zywioly)

armor:
enigma fajna jest str(253 sily trzeba wycisnac) frw tyle ze tele nijak uzywac ale jak pvm to i
coh fajny resy skille i w ciul mniej str ale co tam mozemy zrobic w czyms tak fajnym jak hmm sacred armor? style rlz(i kij ze na wilkolaku nie widac)
a z tanszych to szukac mi sie nie chce bo przy obecnych cenach i ludzi dla jaj robiacych postaci to nie problem. Am I right?
rekawiczki
albo mage fisty zeby armagedonskie dmg podbic i szybciej czarowac albo
draculki dla lt co sie przydaje jak sie wbijemy i polecam
pasek
arach ub strinki ale jak mamy lt to aracha daje slowa jakiegos tam i 1 all sks 20 fcr sie przyda tez ;P
buty:
cos szybkiego, butki aldurka albo shadowdancerki i ich fhr... jak wiecie wilczek od poczatku niezwykle progi fhr
ringi
no to jest problem (glownie z ar)
bk (1all sk i life leech i sczatkowe hp)
a w lapke nr 2 to kruczka :P
a amu to albo crafft z kosmosu (ta jasne) albo
stara dobra mara dla resow myslalem o kratownicy ale zal 2 skilli tracic
switch to tradycyjnie juz duszek i duch w pawezu czy jak mu tam (styl rlz! a sila i tak bedzie)
taliki
musi byc miejsce na itansy tak ze 4x4 i zostawcie miejsce na ksiege portali (chyba ze w pasku nosicie jak kto lubi)
ele gc z lifem ( z ar nie ma co?) a sc to jakies z jak najwiecej ar nawet bez dmg torch i anni to raczej oczywiste no nie? ^ ^
merc:
2akt aura celnosci (no to ar chyba nam styka juz no nie? moze nawet ut da rade? ^ ^ jak sobie sie tez rzuci lt z zdrady)
na leb albo coa z berami albo wilhlem z umem/berem
zbroja to zdrada (45 ias a po fade daje +60@ okolo i 15dr... op i tanie)
bron infinity 40 cb... w polaczeniu z helmem to 75 cb i jest fajnie i armagedon boli bardziej i w ogole przechu.... tzn supermen po goralsku

taki druid pownien byc zabawny w miare szybki (z ataku) i armagedon niszczy i zadaje dmg od fire i od psych jak dobrze pamietam wiec i fire immuna cos sie tam oberwie. a jak wyjdzie nam jakis psychol to unshape i firestormem czy z kulki po lbie przejechac. Armagedon w formie wilka/miska mozna rzucam wiec sie nie ma co denerwoac ze zo chwila unshapowanie i recastowanie :D w nastepnym odcinku druid wwgedon pvp z zastosowaniem jego nieludzkiego(no a jakiego ma byc jak wilkolakiem jest?) fhr'a

strategia niesprawdzona wymyslona przed chwilka i nic nie gwarantuje dla wlasnego bezpeczenstwa uzywac hero edita (pamietajcie ze co lvl hp i mana i stamina rosnie)

i dosc nietypowo bo staty na koncu (ta jasne oryginalnosc jak nic, poprostu zapomnialem dopisac)
w str do kafarka grzmiacego nedzne dobicie do 253, co to jest? :D w koncu ludzie pod blok daja tak do 222 wiec.... nie przepadnie na 2a ijak pamietam 1str=1ed wiec 200 str = 200ed? kox :D
dex - taaa
hp - reszte niech nam zyje wilczek moze ze 3k wycisnie...
mana - raczej sie nie przyda a jak cos to istenieja potki :P

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2011-02-24, 06:11   

weronikaneska napisał/a:
Czy wkurzają was spam booty?

Spam buty? (Tłumacząc z ang.) Wystarczyło jedno "o" i wyjdzie Boty - prawidłowo ;D

Co do wierszowej strategii i rymów to jest to raczej innowacja w tym temacie.

Untypicalfasma 
xD

Konto na IDR: banned
Wysłany: 2011-02-27, 11:11   

nowy item, biegasz i spamujesz butkami (wylatuje z ciebie duzo crapow) i ludzie sie sa w stanie nic podniesc albo nawet sie poruszac! bo zbieraja smieci. spam buty pelna geba ^ ^

Yoshima 

Konto na BN: Yoshima
Konto na IDR: Yoshima
Wysłany: 2011-03-03, 12:01   

Witam.

Przedstawiam jedna z mniej spotykanych strategii na druida (>.<)...

Mianowicie wilkolak/summoner ; o.

Stats:

str:conajmniej 39,jedziemy z zebem i obcegami cleglawa na wczesnych levelach.
dex:55 pod cleglaw's tooth.
vita:reszta
Ene:nic.

Punkty:

No ja robie tak...

wilk-1

licantropy:20(life ;) )

Fury:20 dmg i AR w polaczeniu z dmg z cleglaws tooth i zabojczym uderzeniem,wyglada fajnie,przynajmniej na wczesnych levelach :D .

ravne,oak-po jednym na dojscie ; o.

wolf i dread wolf-20

korzystamy z dread wolfow jako pom,agierow i tarcz przeciwko niektorym mobom.wilki to synergia do life'a dreadow,a dready na maks levelu to dosc potezna bron.bardzo rzadko zdarza mi sie ich recastowac.

heart of weolverine-Max!

dmg dla merca,dread wolfow,i dla nas,ar...szczerze mowiac wole to niz life'a,bez tego wilki i merc robia male dmg :P .

Set:

doszedlem tym druidem na 60 lvl i dalej nim gram.

glowa:wiedza(ort+sol) plus jeden skille,2 do many za zabitych wrogow,ene o_0.

zbroja:kiepskie dropy mialem,mam narazie oslone jadu.

tarcza:rym (resy,mf itd...lepsze juz to niz tarcza z setu cleglawa o_0)

rekawiczki:obcegi cleglawa(ar,odrzut,spowolnienie przeciwnika ^^)

bron:cleglaws tooth.Dlaczego?30% premia do ar no i zabojcze uderzenie plus co level wiekszy max dmg.Ciekawie wyglada.

rings:przydarza sie te z life stealem,ale dobrze byloby miec soja.

Merc:z 2 aktu koszmar,swiety chlod.spowalnia wrogow przez co o wiele latwiej ich zabic :D .

Czyz to nie jedna z gorszych takt :D ?

weronikaneska 

Wysłany: 2011-03-09, 23:08   

Kaka napisał/a:
Bardzo interesująca taktyka na barba boo w formie wiersza. Przypomniały mi się stare czasy kiedy taki latał na bn i dawał perf buu ;) Gratuluję weny.

tak- to byly czasy. ale teraz tak sobie mysle ze ten babik mimo ze czasem moze wkurzac to na brh imo moze byc przydatny... wszyscy wiedza ze jak mis robi brh to nawet pieczeci nieraz nie idzie open, a gdzie jeszcze diablo ubic???

Ryś 
Sieg grammatik!

Klan: -brak-
Konto na IDR: RysPicz
Wysłany: 2011-06-10, 13:02   

Dobra. Chcecie najdziwniejsze strategie? Ok.

Soso Kamikadze by Ryś v 2.0

Pierwotna wersja która jest gdzieś na początku tego tematu ma sporo wad, które tym oto guidem jak zrobić soso kamikadze, mam zamiar zmazać.
Dlaczego sorc? To proste-
1. Karnacja + wygląd. Sorc wygląda jak typowo arabska panna, tym bardziej odziana w takie szmaty jakie nosi.
2. Mistrzostwa. Maxując mistrzostwa maksujesz dmg z czarów, które wylatują z Ciebie po śmierci! Heca, co?
3. Mało życia. To najważniejsza cecha- pozwala szybko umierać i wypluwać z siebie tęcze żywiołów na wroga.

Staty:
Siła-156 by udźwignąć monarchę.
Zręczność- nic
Żywotność- nic
Energia- można wszystko wpakować jak się chce.

Skille
Wszystkie 3 mistrzostwa na max, oprócz tego synergie do zamieci (największy dmg z rbfowych czarów).

Items:

Hełm, najlepiej diadem lub tiara by było widać twarz naszej samobójczyni soc 3x rbf die: light + cold + psn
Zbroja, najlepiej dusk/wyrm by nasza sosa pozostawała goła soc 4x rbf die: light/cold/fire/psn.
Broń: 6 soc Kryształowy miecz z 6 rbfami: 4x die: light/cold/fire/psn, pozostałe 2 mogą być jakiekolwiek inne 5/5 (preferowałbym cold)
Tarcza: Monarcha 4 soc z 4x rbf die takimi jak w zbroi.
Rękawice- Trang glovsy. Podkręcają dmg z novy trucizn która z nas wylatuje podczas deda.
Pas- Snowclash. Daje szansę na rzucenie zamieci przy otrzymaniu ciosu, niby niewielką, ale czasami wpada
Ringi: 2x zgnilec- szansa na novę trucizn
Amulet kratownica, by vs meele rzucić żelazną dziewicę :P
Buty ciężko dobrać. W zasadzie nie ma żadnych godnych uwagi, można sobie podarować.
Torch, anni, skillery mieszane: 3x cold, 3x light, 3x fire. Reszty nn

Gameplay:

Wchodzimy na grę, dajemy wszystkim wrogość. Wpierdzielamy się w najgorszą postać na grze z dymkiem nad głową "KILL ME!" albo "ALLAH AKBAR!!" i dajemy się po prostu zabić. Wówczas sosa eksploduje, zabierając ze sobą postać która ją zabiła a czasami nawet jeszcze kilka innych :)
Można także prowadzić MF taką soską. Tylko byłby on dosyć żmudny i monotonny... Jeszcze tego nie testowałem. Ale może kiedyś. :D
To chyba jedyna postać, która w swoim gameplayu uwzględnia tylko i wyłącznie dedy (pozdrawiam Materaca :wub: )
Miłej gry.

Asztat 
księżniczka

Konto na BN: chyba juz nie
Konto na IDR: Asztat
Wysłany: 2011-06-10, 17:24   Żłoty Rycerz

Paladin Top Model - Bo kimże jest paladyn, jak nie świętym wojownikiem mającym wybawiać świat od zła i ratować piękne dziewice? :)

No więc statystyki:
Tak na prawdę nie są ważne, bo liczy sie wnętrze. Dlatego będą opisowe.
Musimy mieć dużo many, bo niebieski jest Kolorem Niebios I Szlachetności. Oraz dużo siły by bronić naszej Nadobnej Dziewicy (o tym później).
Blok - nie wszyscy walczą po rycersku, a w szczególności Potfory z Piekła Rodem, więc dobieramy max blok do tarczy.

Ja mam tak:
Siła MINIMUM 105 - Odwaga Griswolta tego wymaga
blok - 250 żeby był blok 60%, bo ładnie wygląda.
Reszta mana/życie i tu trzeba wybrać, życie się przydaje, ale mana ma ładniejszy kolor. Można dać po równo ^^

Items:
Głowa - Odwaga Griswolda, soketować perf. Topazem - Nasza Złota Korona ^^
co prawda napis będzie zielony... :/ ładniej wygladał by jniebieski, ale i tak sie z tym nie wyrobimy... ech...

Zbroja - Jaśniejąca Zbroja Płytowa. Tylko i Tylko Ta. Sprawdzałam chyba ze 100 innych i ta jest najładniejsza. Trudno zdobyć, ale jak się pochodzi po handlarzach w końcu ktoś będzie miał. Mi sprzedała ją Fara. Żadna inna nie jest złota i jednocześnie tak błyszcząca. Można soketować jakimś błękitnym Klejnotem dla kontrastu. I ma błękitny napis bo jest Magiczna.(UWAGA wsadzanie Topazów w zbroje NIGDY nie da takiego efektu. będą ciemniejsze.)

Ręce - Uświęcone Rękawice Perfekcji. Piękna nazwa, no i ZŁOTE :D
68% poprawiona obrona
16 do Zręczności

Buty - Bursztynowe Lekkie Płytowe Buty Przeniesienia.
Mają nawet light res ^^ No i są Złote i Błyszczące.

Pasek - Musi być to Płytowy Pas koloru Jasno Złotego. Niestety chyba wszystkie takie nazywają sie "... bogactwa" a to do Cnego Rycerza w ogóle nie pasuje, ale trudno, czego się nie robi dla wyglądu.

Miecz - I tu się zaczęła Prawdziwa Udręka. Topazy odpadają, albo żółte, albo zbyt ciemne, a my MUSIMY mieć ZŁOTY. Złoty Miecz to PODSTAWA.
Po wielu trudach znalazłam taki - Ogromny Długi Miecz Nietoperza. Nie możemy chodzić z szablami ani sejmitarami, bo nie pasują do konwencji.

Tarcza - Tu w końcu wystarczy zwykła soketowana. TYLKO ABSOLUTNIE NIE dla Pala. Ja mam Gotycką Tarczę 3sox (4sox żle wygląda) MUSI BYĆ TAKA CZERWONA I PODŁUŻNA. Wsadzamy najpierw P.Topaz, podem diament (zwykły, kwadratowy) potem Topaz Bez Skazy - piękny wzorek^^ Święta Tarcza też jest złota <3 co rekompensuje nam szary napis.

Pierścienie - Może być Raven i Bk, ale konieczne te złote z czerwonym oczkiem.

Amulet - Inkwizytorski Amulet ( Św Inkwizycja W Imieniu Pana ukaże Cię DEMONIE!)
kit, że daje tylko skill dla aski, ale nazwa rekompensuje ^^

Dobrze, Jesteśmy Złotym Rycerzem, ale co dalej? Nasze Umiejętności także o nas świadczą.

A więc:
Aury Defensywne
- 3 Odkupienie, niech nasi wrogowie znajdą spokój choć po śmierci. A trzy, bo 3 jest Liczbą Boga
+ to co tzreba na dojście

Aury Ofensywne
- 20 Moc ( dość dobra i pasuje nam do zbroi )

Walka
- 20 Zapał
- 20 Nawrócenie (żeby zabijać jak naj mniej, niech bestie same wymierzają sobie sprawiedliwość)
- 20 Święta Tarcza ( w połączeniu z tarczą z topazem wygląda to pięknie)

resztę, jak by nam miało zostać można dać w pchniecie, to będziemy mieć przy okazji smitera xd

GRA

Taki Rycerz może przejść cały Norm* :D

Ważne jest, żeby likwidować wszystkie potwory w grze. Idąc do Siedliska zła musimy zostawić całe Krwawe Wrzosowisko czyste. Wykonujemy Wszystkie Questy o które NPC nas poproszą. Rozmawiamy z nimi wszystkimi, wysłuchujemy ich. Nie wolno traktować ludzi przedmiotowo.
Bardzo ważnym zadaniem jest Zabicie Krwawej Orlicy. Po tym zadaniu dostajemy Nadobną Damę pod opiekę i naszym dodatkowym zadaniem jest przejście gry tak, żeby nic jej się nie stało. Nie możemy przecież pozwolić alby zginęła pod naszą opieką?

NIGDY nie możemy zamienić łuczniczki którą dostaliśmy po wykonaniu tego zadania.
I choć nie powinniśmy mieszać się do garderoby kobiecej, można podarować jej Tiarę, ewentualnie Diadem. Tylko jakiś ładny. Jeśli znajdziemy jakiś ozdobny Unikatowy łuk to też można, ale nie wolno wkładać na nią zbroi. To my ją bronimy. Chyba że Tyraela - wygląda jak sukienka więc...

*Jeśli gramy ostrożnie i mamy dużo czasu

PvP - Tak Duele są b. ważna częścią gry. Jest tam wiele Dam do Obrony. Wchodzimy na taką gre, sprawdzamy kto się z kim leje, jak zobaczymy Damę (aska, soso, amka) w opresji, okazujemy wrogość oponentowi, włazimy miedzy nich i oddajemy swa życie w obronie Cnej Dziewicy. Gdy to jakaś dama okaże nam wrogość należy być zaskoczonym i wytłumaczyć ze nie bijemy kobiet.

Ach, i jeszcze jedno. Dość ważne jest tu imię naszego Rycerza.
Powinno zaczynać sie na Cny, Nadobny, Książę albo Sir. Po imieniu (najlepiej jakiegoś świętego) można dodać Odważny, Waleczny czy Śmiały.

Mój jest anonimowy i nazywa się Cny Rycerz.

Jacurexks 

Wysłany: 2011-07-11, 12:31   

9 lvlAmka blokująca duele
1skile
uniki po1-5
spowolnienie pocisków3pkt
13 max

biegamy na golasa
rzucając na każdego spowolnienie wokoło jakieś przeszkody

Ryś 
Sieg grammatik!

Klan: -brak-
Konto na IDR: RysPicz
Wysłany: 2011-07-11, 14:26   

Jacurexks napisał/a:
9 lvlAmka blokująca duele
1skile
uniki po1-5
spowolnienie pocisków3pkt
13 max
Spowolnienie pocisków ma 12 lvl wymagany ;s

Jacurexks 

Wysłany: 2011-07-11, 19:09   

dobra ja tu widze że kazda z waszych postaci można ubić podrzynacza o_O to maja być kuxxa najgorsze strategieXD
oto moja

czara dajaca DUXX podrzynaczom i zoombie

1 skile

tarcza energetyczna 20
mistrzostwa we wszystkim 60
ciepło 20
teleport toco zostanie

2staty

siła pod dawanie D czyli 0
zrecznosc zeby dobrze obciaxxxć czyli 0
żywotnosc max zeby dobrze zbierac sadło masło
mana a po co czarce mana ma małe melony że jej nawet max many nic nieda

3itemy
czerwone niewiem wsadz cie se rubina albo jakis unikalny

4merc oczywiscie murzyn z wielkim kuxxx XD mieczem z 5 akta z RW złosliwoscą i rogami na łbie rogacz nieXD

5jak takim wymiataczem ktoś coś zabije to ma u blizzarda demo d3XD

[ Dodano: 2011-07-11, 19:45 ]
i ostatnia strategia na druida zoo + ele + fire + miś

1 skil
huxx mnie obchodzą
ma być
5 wilków
5 kruków
armagedon 10sek
huragan 50 sekund
cyklon20
niedzwidziołak 1pkt
likantropia 50sek przemiany
zbroja cyklonu 1
jakaś tasiemcowa winorośla
1 fala uderzemniowa
5 do furii
1duch kolców zeby każdy pies był widoczny w armagedonie
wikolłak i po drodze te huxx muje

2

itemy

oczywiscie czerwony łeb jelenia w tym RWdellirium reszta nas nieobchodzi
to słowo co daje nam ożywienców i walkirie w łuku

3merc
dellirium w 5 akt ten koksiasz co dobrze po ryjach tłucze

4 jak gramy
a)furia z wilkołakiem zeby sie przemienic razem z mercem w deliry czyli sycygiliczyków
b)włazimy na brh razem z mercem którego niewidać lub robimy taxiXD
c) sciągamy wszystkie skile i lagujemy wiecej niż necroXD

5tak po je xxxało mnie do granic możliwosci ale grałem takim i ut przezyłem

// Po pierwsze interpunkcja nie jest twoim wrogiem.
, , , , , , , , . . . .
Masz, weź trochę i powklejaj do swoich postów.

A po drugie słowne i cl za pseudocenzurę.
Ostatnio zmieniony przez Sarevok92 2011-07-11, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  

Masyw 

Konto na IDR: masyw
Wysłany: 2011-07-11, 19:45   

ta strategia jest do duxx piszesz na siłę wiec lepiej nie pisz

weronikaneska 

Wysłany: 2011-07-11, 20:12   

nie wszyscy wiedzą jak napisac jakąś sensowną strategię, ale żeby nie potrafić napisać nawet tej najdziwniejszej?!?
Jacurexks...... twoja strategia na soso i dudu nie ma kategorii. moim zdaniem nie bardzo ona pasuje nawet do tak prozaicznego działu jak ten. pozostawiam bez oceny.
prawda, że troszke sie usmiałam ale z głupoty ludzkiej....

albercik27 
Naczelny entomolog

Wysłany: 2011-07-11, 22:51   

weronikaneska napisał/a:
twoja strategia na soso i dudu nie ma kategorii. moim zdaniem nie bardzo ona pasuje nawet do tak prozaicznego działu jak ten. pozostawiam bez oceny.

Vouch. Ten dział to nie jest smietnisko, że wystarczy byle co nabazgrac i wrzucic. Imo powinny tutaj byc strategie na poziomie typu http://diablo.phx.pl/foru...r=asc&start=435

Odpowiedz do tematu