..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Eps
2016-04-11, 20:28
[Mod Apokaliptic] Nowości nowości...
Autor Wiadomość
Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2014-06-26, 17:59   [Mod Apokaliptic] Nowości nowości...

Witajcie :607:

Pominąłem zabawe w drobne aktualizacje i szykuje się dzięki temu Apokaliptic 2.0 :one:
Uzupełnione wszelkie niedobory jak np grafika menu gry dla wielu graczy (przedstawiona poniżej, inspirowana oczywiście Upiorami Kurhanu z 5 poziomu podziemi wieży), w pełni grywalne poziomy koszmar i piekło, drop 2.0 (inspirowany d3), cała masa nowych potworów specjalnych (typu Asztat czy Omen), remanent skilli postaci dający nam możliwość zrobienia dowolnego niemalże skutecznego buildu jak np druid na kruki (w tym zgodnie z prośbami graczy powrót hammera!), nowe ukryte, sekretne skille (typu taniec cieni czy diamentowy golem), masa nowych przedmiotów o niespotykanych dotąd właściwościach z grafikami rysowanymi ręcznie specjalnie dla naszego moda (dwa przykłady na screenshocie poniżej), nowe dźwięki, nowi uber bossowie pokroju Hrabiny i wiele wiele wiele innych!

Nie chce ustalać żadnej daty premiery by nie wyjść ponownie na niesłownego w tej kwestii, aczkolwiek wersja Apokaliptic 2.0 zbliża się i jest tuż tuż. Nie próżnowałem. Szczegóły wkrótce.

Tło menu dla wielu graczy

Przykładowe grafiki rysowane ręcznie!

A co to ma znaczyć?! Dowiecie się wkrótce :)
Nizari#2580
Ostatnio zmieniony przez Nizari 2014-06-26, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2014-06-26, 20:19   

Warto było czekać.

hydra22 

Wysłany: 2014-06-26, 20:22   

beta była super i nie mogę się już doczekać

Anubin 

Grafik 3D

Konto na BN: anubin#2524
Klan: Komturia Zachodniej Marchii
Konto na IDR: anubin
Wysłany: 2014-06-26, 20:50   

Wow, super wiadomość, znowu będzie okazja trochę pograć w poczciwego Diabełka :D

crashyk 

Wysłany: 2014-06-27, 14:15   

Czekamy czekamy!

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2014-11-05, 00:45   

Czekamy i czekamy... Jak tam w ogóle sytuacja wygląda, bo mod jest strasznie kuszący, ale coś ostatnio nic kompletnie nie słychać odnośnie efektów pracy :/

Kreon 

Wysłany: 2014-11-08, 17:01   

Na pewno się doczekacie, sytuacja wygląda następująco: ostatnio ja musiałem odpuścić prace nad modem z powodów osobistych ale teraz wracam z nowymi siłami i pomysłami. Wczoraj wszystko zobaczyłem co Nizari narobił i naprawdę warto czekać na efekty wszystkich prac. Nie mogę zdradzić wszystkiego ale parę rzeczy powiedzieć mogę, wprowadziliśmy np. obrażenia obszarowe które naprawdę nam się udały i oczywiście nowe lokalizacje i wykorzystanie starych lokalizacji które były naprawdę bezużyteczne w d2 u nas dostają nowe życie i będzie warto odwiedzać wszystko... i oczywiście nowe buildy których o których nikt nigdy nie pomyślał by zrobić, a w modzie jest to możliwe. To tyle nowości, nie bójcie się na pewno mod wynagrodzi ten czas :) Wyjdzie gdy będzie gotowy. Zainspirowani poniekąd D3 sprawiliśmy również że unikalne przedmioty są teraz naprawde unikalne, na zahęte załączam scriny.

Pozdrawiam Kreon

Ahmaru 

Wysłany: 2014-11-08, 18:31   

Super, również czekam na moda, jak będzie wyglądać poziom trudności? Da radę przejść wszystko na single?

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2014-11-08, 19:50   

Mod jest tworzony bardziej pod multiplayer, ale jak najbardziej można przejść wszystko dowolną postacią grając single. Poziom trudności w wersji 2.0 nie będzie drastycznie odbiegał od wersji wcześniejszych. Jedyna różnica to troszeczkę przerobiony 5 akt, drobny nerf przekoksowionych lokacji typu Tristram oraz bardzo poprawione AI przeciwników. Dla przykładu, gdy Prawdziwy Prastary Koz straci 70% życia drastycznie zmieni swoje zachowanie, przechodząc z walki wręcz do zawziętych ataków dystansowych. Reasumując, na pewno będzie dużo ciekawiej.
Nizari#2580

Ahmaru 

Wysłany: 2014-11-08, 21:04   

No wiadomo jak trudniej to i ciekawiej, najważniejsze, że przejście całej gry samemu będzie możliwe jak piszesz :) a planujecie otworzyć jakiś prywatny server czy coś w stylu hamachi?

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2014-11-08, 21:32   

Czy w ramach efektu kapliczki doświadczenia (co widać na powyższych screenach) wchodzi też premia do expa?

Nizari 
Beyonder

Wysłany: 2014-11-08, 21:36   

Hamachi mamy od dawna --> Nasza Sieć Hamachi, sieć jest opłacana i może pomieści kilkudziesięciu graczy. Z bezgraniczną chęcią otworzyłbym własny realm (serwer), pare razy już nawet próbowałem, ale nie mam zielonego pojęcia jak to się robi. Tworze kraine, tworze serwer za pomocą PvPGN, wszystko działa, niestety za chiny nie wiem, co należy zrobić by stało się to "online" i ogólno dostępne, a nie tylko dla mnie. Czarna magia. Jestem modderem, nie pro hackerem...

Eps napisał/a:
Czy w ramach efektu kapliczki doświadczenia (co widać na powyższych screenach) wchodzi też premia do expa?

Oczywiście. +25% expa (w Apo kapliczka daje 25% zamiast 50%). Dostępne są również itemy z efektami kilku innych kapliczek. Hmm, być może powinienem zmienić słowo "efekt" na "bonus".
Nizari#2580
Ostatnio zmieniony przez Nizari 2014-11-08, 21:43, w całości zmieniany 3 razy  

Eps 
JuniorAdmin

Wysłany: 2014-11-08, 21:39   

Nizari, skonsultuj się z doltnitem. Myślę, że udzieli Ci supportu dot. servera.

Karti 

Konto na IDR: Karti6
Wysłany: 2015-01-04, 21:25   

No i jak tam poczynania lecą? :) Mod kusi coraz bardziej :P

crashyk 

Wysłany: 2015-01-19, 21:02   

Karti napisał/a:
No i jak tam poczynania lecą? :) Mod kusi coraz bardziej :P

Ponawiam pytanie Kolegi

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi