..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Prawdziwa Seria z diablo 2
Autor Wiadomość
reue 

Wysłany: 2014-03-16, 11:09   Prawdziwa Seria z diablo 2

Siemka, założyłem niedawno kanał na yt i postanowiłem miedzy innymi nagrać taki klasyk jak Diablo 2 . Odrazu powiem ze gram w ta gre pierwszy raz więc nie jestem jakimś mistrzem, serie prowadze sobie na spokojnie i rozkminiam powoli rozne rzeczy :P . Zapraszam ;d

https://www.youtube.com/watch?v=FY39W1TDy3I

Anubin 

Grafik 3D

Konto na BN: anubin#2524
Klan: Komturia Zachodniej Marchii
Konto na IDR: anubin
Wysłany: 2014-03-16, 12:22   

Lets Playe zawsze mile widziane, fajnie, że postanowiłeś sięgnąć po klasykę i Robisz D2 :D

Gdybyś potrzebował porad, na pewno podpowiemy :D

Oprócz tego jeszcze propozycja - jesli wiesz jak - włącz skalowanie ekranu w sterowniku grafiki, bo obraz jest rozciągnięty.

Poza tym - nie ma sensu "snuć się" powoli - wciśnij "R" i włącz bieganie :D

No i w energie i w zręczność raczej nie opłaca się dawać jeśli robisz Druida przywołującego
.

BTW.
Imo lepszą i prostszą postacią, która ma zdolności przywołania, byłby Nekromanta, ale fajnie, że podjąłeś wyzwanie Druidem i jestem ciekaw jak Ci pójdzie :)

Jamajka 
Nekromanta

Konto na BN: Jamajka#2610
Konto na IDR: Jamajka
Wysłany: 2014-03-16, 12:24   

Hmm, życzymy w takim razie sukcesów, jak najwięcej odwiedzin i zapraszamy do dzielenia się linkami do filmów w tym temacie :) !

Proszę jak się pięknie zgraliśmy <3 z postami.
Ostatnio zmieniony przez Jamajka 2014-03-16, 13:33, w całości zmieniany 1 raz  

Szeranf 

Cult of Personality

Wysłany: 2014-03-16, 12:30   

Całkiem fajnie, jak na pierwszy raz. :)

Kilka wskazówek:
- w interfejsie na dole, po lewej stronie żółtego paska masz przełącznik bieganie/chodzenie - przełącz sobie na bieganie, żeby szybciej poruszać się postacią.
- możesz podświetlić wszystkie przedmioty leżące na ziemi przytrzymując alt.

Polecam oczywiście nasze działy, m.in. pierwsze kroki, umiejętności postaci i w zasadzie wszystkie inne działy z naszej bogatej sekcji Diablo 2. :)

Edit: Anubin już napisał o włączeniu biegania przyciskiem "R", jak ja pisałem :(::

reue 

Wysłany: 2014-03-17, 00:50   

Dzieki za pozytywne komentarze i porady :) .
Przeglądałem wcześniej na tym forum kilka strategii typu jak rozwijać druida i doszedłęm do wniosku , że zanim wbije około 20-24 poziom , rozwine sobie element ognia oraz nieco przywołania a później zresetuje i zamienie na element wiatru ( z tornadem, cyklonem itp ). Wydaje mi się że z tymi umiejętnościami będzie mi się grało dobrze :) .

Co do statystyk nie jestem pewien , ale tak jak napisałeś Anubin nie będę się skupiał na energii i zręczności :) .

No i cóż , są to naprawde moje pierwsze kroki, dlatego doświadczeni gracze mogą zauważyć kilka faili takich jak ten że moge biegać, ale powoli wszystko sobie zaczynam ogarniać na spokojnie i idzie mi coraz lepiej :) . Tak mi się wydaje przynajmniej :P .

Szeranf - dzięki, przejrze te tematy :)

enzo2 

Wysłany: 2014-03-31, 12:30   

reue bardzo fajny filmik:) Nie widziałem wcześniej tej serii na youtube. Zaraz dodam sobie subskrybcje kanału.
Oby więcej takich filmików.

Odpowiedz do tematu