..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Diablo 3 za trudne
Autor Wiadomość
Kristakle 
Szaman

Wysłany: 2013-07-15, 01:02   Diablo 3 za trudne

Witam. Ta gra jest dla mnie za trudna :evil:
Śmiejcie się, wiem że są tacy co robią inferno na MP10, ale ja jestem leniem i mi się nie chce! Mało tego. Uważam, że tak trudne gry są dobre dla ludzi którzy nie mają własnych zmartwień, i szukają ich na siłę w wirtualnym świecie :wink:
Więc chciałby zapytać, czy można wbić 100 paragonów na trybie piekielnym? Czy powyżej 60 lvl poleci mi jeszcze jakieś doświadczenie, czy będę jednak musiał wyjść na inferno żeby wbijać kolejne poziomy? Byłbym wdzięczny, jakby mi ktoś w pigułce wyjaśnił jak to wygląda.
Pozdrawiam.

Maciek89 
mgr inż.

Konto na BN: Maciek#2619
Konto na IDR: maciejZzadupia
Wysłany: 2013-07-15, 10:18   

Ty tak serio? :) Czy trolujesz z tą trudnością? Wbijać paragony możesz nawet na normalu ale to mija się z celem. Za kilka milionów golda ubierzesz postać która spokojnie da radę na inferno.

kerad 

Konto na BN: kerad
Konto na IDR: kerad
Wysłany: 2013-07-15, 10:38   

Da się wbić 100 plvl na hellu, ale dużo szybciej wbijesz go na inferno. Wystarczy MP1, co uruchomi zwiększoną gęstość potworów; dodatkowo warto grać w drużynie (do 30% więcej expa) i zadbać o premię do zdobywanego doświadczenia w przedmiotach (Pierścień Piekielnego Ognia, rubin w hełmie itd.).
Z drugiej strony, jeśli jesteś leniwy to będziesz musiał się przemóc, bo wbicie 100plvlu wymaga dużo cierpliwości i godzin spędzonych w grze. Powodzenia :)
kerad#2828

Kristakle 
Szaman

Wysłany: 2013-07-15, 23:18   

Ja tak całkiem serio! Gra jest za trudna, i już. A paragonów na normalnym przecież nie wbiję, bo tam od jakiegoś 20 poziomu nie dostaje się doświadczenia. Chyba, że się mylę?
Wiecie, z mojej perspektywy to też wygląda mało ciekawie, bo mam okropne lagi. Gram na za słabym sprzęcie i nieraz jak mi przytnie na jakimś bosie, to momentalnie mnie zabija. A na uberach to już mam kosmos :lol: Może i będzie łatwiej, jak sobie sprawię nowy laptop (Jeśli).
Pozdrawiam.

Ps. "Inferno na mp1"?! Ty tak na poważnie :568: ?

kerad 

Konto na BN: kerad
Konto na IDR: kerad
Wysłany: 2013-07-15, 23:45   

Cytat:
Ps. "Inferno na mp1"?! Ty tak na poważnie :568: ?

Tak. Jeśli jest to za wysoki poziom dla Twojej postaci, to zawsze można pobiegać w drużynie. poza tym jeśli używasz AH, to za 100k golda ubierzesz postać, która bez problemu będzie czyściła Inferno na MP1, co pozwoli na dużo szybszy exp niż na Hellu MP10.
kerad#2828

Maciek89 
mgr inż.

Wysłany: 2013-07-16, 09:30   

Może za kilka dni odzyskam dostęp do normalnego neta to chętnie obejrzałbym profil Twojej postaci. Wydaje mi się że Twoje problemy wynikają przede wszystkim ze źle wybranych skili i źle dobranego ekwipunku. Co do słabego komputera to spróbuj zmniejszyć ustawienia grafiki (chyba że już masz na minimum:))

Kristakle 
Szaman

Wysłany: 2013-07-16, 22:43   

Mój laptop w ogóle nie powinien uciągnąć tej gy :roll:
A co do szamana, zrobiłem build na leczenie. Sama nazwa wskazuje czym powinna się ta postać zajmować. Wild doctor, szaman. To chyba dość wymowne. Nie brałem pod uwagę możliwości, że wściekłe voodo i wampirze nietoperze będą takie cienkie. Chciałem, podobnie jak w wielu innych grach, stworzyć samodzielną postać z dobrym leczeniem, która obejdzie się bez mikstur leczniczych. A tymczasem nietoperze dają jakieś 2,5% życia, co jest wartością żadną. Żniwa dusz się nie nadają, bo mają za mały zasięg, nim podejdę, ginę. A wściekłe voodo uzupełnia życie za wolno, zanim je rzucę jestem martwy :( Z tym leczeniem to mi nie wyszło, ale jakoś nie mam zacięcia do gry inną postacią.
Pozdrawiam.

SuchaSosna 
Świat = tyłek

Wysłany: 2013-07-17, 13:20   

Aż musiałem odpalić konto po 2 latach nieobecności na forum ;D Obecnie WD na ogniste nietoperze jest w stanie robić cuda, nawet z ekwipunkiem za ~500-600k. Ogniste nietoperze + to co nabija stacki pod int (nie pamiętam nazwy) i jesteś mistrz. Na YouTube jest film gdzie Shinobi ubiera takiego za 100k i spokojnie idzie inferno, może nawet jakieś mp1-2

Maciek89 
mgr inż.

Wysłany: 2013-07-19, 20:25   

Jakbyś podał battletag albo link do profilu konta to mógłbym Ci coś podpowiedzieć w kwestii gearu i skilli.

Kristakle 
Szaman

Wysłany: 2013-07-30, 13:21   

Przepraszam za zwłokę, myślałem że temat już zamknięty.
To jest link.

Odpowiedz do tematu