..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: ms
2012-05-09, 20:19
Vlog Karczma Ajantisa zaprasza! :)
Autor Wiadomość
Ajantis 
Emerytowany Moderator

Klan: War Masters
Wysłany: 2012-05-09, 18:07   Vlog Karczma Ajantisa zaprasza! :)

Odznaczenia:

Nagroda "Twórczy Żniwiarz" w Plebiscycie "Żniwiarze 2014"

Nagroda "Najlepsza Twórczość Roku" w Plebiscycie "Żniwiarze 2014"

Piękne koleżanki, muskularni koledzy! ;)

Chciałem zaprosić was do zapoznania się z nową inicjatywą mojej skromnej osoby, która, jak mam nadzieję, przyniesie wam chociaż trochę radości i uśmiechu na mordkach ^^

Jakiś czas temu zdałem sobie sprawę, że w Polsce brakuje człowieka, który zajmowałby się robieniem vlogów na YouTube o Diablo. Ofc, mamy kanały różnych stron o Diablo, ale każdy z nich zawiera właściwie tylko jakieś intra do D3 czy gameplaye ze strony Blizzarda. Brakuje kogoś, kto robiłby filmy o samej grze, z pasją i radością.

Jako że siedzę sobie na scenie już kawałeczek czasu ;) to postanowiłem spróbować swoich sił i zrobiłem pierwszego polskiego vloga o Diablo.

Na kanale znajdziecie najróżniejsze informacje o grze. Chciałem skupić się przede wszystkim na scenie, a więc wywiadach, rozmowach z graczami w konwencji "pogaduchy przy browcu", wspomnieniach ze starych czasów D1 i D2, a jak się uda to może i komentowaniem walk na Arenach (bardzo mi na tym zależy). Znajdą się też zapewne jakieś newsy. A i streamów nie zabraknie.

Naturalnie teraz kanał jest nowy, więc nie znajdziecie tam dużo, ale wrzuciłem już filmik o Diablo 1 i właśnie pracuję nad filmikiem o Diablo 2. Może przyda się komuś jeśli będzie chciał przypomnieć sobie stare czasy albo jeśli ktoś w ogóle nie grał w te gry :)

Uzupełnieniem kanału jest strona www.ajantis.pl ale tam raczej nie znajdziecie wielu materiałów, bo to tylko taki skromy blog, który ma być dodatkiem do kanału.

Tak czy siak, serdecznie zapraszam na: http://www.youtube.com/user/ajantispl
Ostatnio zmieniony przez Anubin 2014-05-18, 15:47, w całości zmieniany 3 razy  

Astolus 

Były redaktor ID.

Wysłany: 2012-05-09, 19:03   

Poszedł sub, życzę powodzenia w tworzeniu i dużej oglądalności!

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2012-05-09, 19:11   

Dzięki! Byłbym wdzięczny za jakąś konstruktywną krytykę :) Czy głos dobry, jak z dźwiękiem, jakość grafy dobra?

Astolus 

Były redaktor ID.

Wysłany: 2012-05-09, 19:20   

Niczego nie mogę zarzucić - głos wyraźny, jakość obrazu w HD git. Miło się słucha i ogląda, czekam na więcej!

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2012-05-09, 19:27   

Jutro możesz spodziewać się podobnego filmiku o Diablo 2. A potem już tylko D3 :)

mhiun 

Wysłany: 2012-05-09, 19:47   

Świetnie się zapowiada. Masz bardzo dobrą dykcję, na pewno dużo lepszą od mojej :wink:
Jakość obrazu bardzo dobra. Wyczuwam Corela V-S lub Vegas Pro, albo Camtasię + Audacity. Chyba kilka razy był jakiś defekt przy przeskokach do kolejnych fragmentów filmu, ale to kwestia wprawy przy obróbce.
Bardzo dobre, estetyczne i nieprzesadzone początki i zakończenia. Super, że zwracasz uwagę na prawa autorskie muzyki.

Jeśli będziesz trzymał się założeń, o których mówiłeś:
- filmy informacyjne
- komentowanie walk PvP
- pokazówki ciekawszych fragmentów gry
...to zapewne wyjdzie z tego coś naprawdę dużego - widzowie mogą napływać lawinowo i kilka setek szybko wpadnie.

Jak tylko rozpocznę "zagajmy w D3" (których to zagrajmy nie pochwalasz :wink: ), to na pewno opublikuję biuletyn o twoim kanale. Mam nadzieję, że dzięki temu szybciej się rozwiniesz na YT.
Jeśli zauważymy, że odwalasz kawał dobrej roboty, a użytkownicy mają problemy z natrafieniem na twój kanał (niestety, obecnie masa dzieciaków jak nie widzi Minecrafta na kanale, to go nie subskrybuje), to zagadam do znajomych zagrajmerów, którzy mają dużo więcej widzów ode mnie i postaramy się jakoś cię wypromować.
Póki co nie zwracaj uwagi na liczbę widzów, tylko rób swoje. Często jest tak, że jeśli użytkownik widzi na kanale mało filmów, to nie klika tego magicznego przycisku.

Będę obserwował i trzymał kciuki. Jakbyś miał jakieś pytania, to pisz śmiało priva u mnie na kanale (link jest poniżej). Mam nadzieję, że kiedyś coś razem nagramy ;)

ms 

Wysłany: 2012-05-09, 20:19   

Podobnie jak temat kolegi yetix7, tak również i ten przenoszę do działu Twórczość -> Wasze Filmy + przyklejam.

@topic
Kanał prezentuje się bardzo dobrze. Na pewno przyda się użytkownikom, którzy nie stracili życia przy Diablo ;) A również i ci, którzy stracili, na pewno nie stracą go więcej spędzając czas na oglądaniu Twoich filmów.

Strona również wygląda nieźle, nawet pomimo chwilowego braku materiałów. Btw, dodaj słówko "Copyright" w stopce, bez niego bardzo łatwo o oszustwa.

Życzę powodzenia i wytrwałości ;)

E:
Usy mówi, że niezrozumiale piszę :( W opisie kanału miałem na myśli to, iż filmy pokroju tego o D1 przydadzą się graczom, którzy w D1 nie grali, zaś zapowiadane wywiady oraz rozmowy z graczami - wszystkim. Czym Usy i się już nie czep :<

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2012-05-09, 20:38   

Mhiun widzę, że mam do czynienia z profesjonalistą :) Grafika to Fraps + Vegas, dźwięk nagrywany osobno w Audacity i po kilku modyfikacjom montowany w Vegas :)

Jeśli miałbyś jakoś pomóc w promocji kanału, to byłoby mi bardziej niż miło, a i z pewnością za rok, jak będę miał więcej subów niż RayWilliamJohnson ;) to na pewno się odwdzięczę :)

Jeśli będziesz streamował, to z chęcią pogram razem jeśli będziesz miał taką ochotę :)

Msthev dzięki za opinię :) Blog ma generalnie być tylko dodatkiem i jeśli kanał rozwinąłby sie jakoś fajnie, to myślę, że blog byłby zdecydowanie drugorzędnym zagadnieniem dla mnie. Ale będe pamiętał o kopirajcie ;)

zico77 

Wysłany: 2012-05-09, 21:09   

Fajna zapowiada sie stronka .Cóż mogę tylko podpisać sie do życzeń MSthev'a i niech wspomniani przez ciebie" robole kopią tymi łopatami" ;)
Co do filmiku hm głos Ok tzn nie masz jakichs problemów z dykcją które mogłyby uniemożliwić słuchanie(a to jest najważniejsze). wszystko spokojnie bez podniecania opowiedziałeś czyli +.Hm mogłeś ewentualnie dodać coś tam więcej o dodatku do D1.Generalnie miło przypomnieć sobie dawne czasy gdy w ową gre grałem...Teraz niestety już nie mogę sie do niej zmusić ;) .

No i profesjonalne powitanie z zaproszeniem(w pierwszym poście tematu) heh

PS wracając do stronki to fajny masz herb!

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2012-05-09, 21:20   

O dodatku tylko wspomniałem, bo w sumie nie był robiony przez Blizzarda, więc olałem go.

Nad herbem trochę się napracowałem, ale idea była taka, żeby strona i vlog były takimi luźnymi miejscami, bez spinki i pisania newsów w 1 minute po opublikowaniu ich na zachodnim serwisie :)

No i lubimy też piwo ;) Ofc w racjonalnych ilościach!

Kierownik 
D3CL Admin

Konto na BN: RoGH
Klan: nC
Wysłany: 2012-05-09, 21:31   

@mhiun
Fajnie tutaj widzieć autora bardzo ciekawego YT channel, subskrybuje zarówno Ciebie, jak i Lukiego8009 :)

Powtarzać się nie będę, więc tylko napiszę : tak trzymaj Ajan!

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2012-05-12, 12:01   

Dodałem właśnie filmi o Diablo 2, więc zachęcam do obejrzenia :)

http://www.youtube.com/watch?v=HkLtBT_VZDU

CoNaObiad 

Fapałke i Nubałke

Konto na BN: Załóż lepiej...
Konto na IDR: CoNaObiad
Wysłany: 2012-05-12, 12:14   

Filmik bardzo fajny, opisałeś wszystko, co chciałby wiedzieć nowy gracz Diablo 2.

Imo nie ma się do czego przyczepić, fajnie ;]. Mam nadzieję, że po premierze Trójki ukaże się więcej filmików o D3. Powodzenia :wink: .

KNEDLE Z KUPOM

Ajantis 
Emerytowany Moderator

Wysłany: 2012-05-12, 12:32   

Oczywiście, taka jest idea vloga :) Te dwa pierwsze filmy to taki wstęp do Diablo 3. Chciałem trochę historii pokazać :)

Kierownik 
D3CL Admin

Konto na BN: RoGH
Klan: nC
Wysłany: 2012-05-12, 13:31   

Za mało o PvP! :)

Odpowiedz do tematu