..:: Forum Imperium Diablo ::..
Oficjalne Forum Dyskusyjne Serwisu Imperium Diablo

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
GALA TYRAELÓW 2011
Autor Wiadomość
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 2011-05-22, 18:00   GALA TYRAELÓW 2011Czwarty raz spotykamy się już na placu przed świątynią Tal-Rasha. Lata mijają, a plac pozostaje nadal taki sam mimo upływu czasu. Słońce kryje się za horyzontem, ustępując miejsca srebrnej tarczy księżyca, pięknie oświetlającej niebywałych rozmiarów posąg Tyraela sprowadzony na tę okazję. Mały człowieczek stojący w centrum placu obwieszcza wszem i wobec o wydarzeniu, które będzie miało miejsce już niebawem – Gali Tyraele A.D. 2011.

Gdy pozostało pół godziny przed rozpoczęciem gali, drzwi świątyni zostały otwarte, umożliwiając przybyłym gościom zajęcie swoich miejsc. W wielu osobach istniała nuta niepokoju, czy i dla nich znajdzie się miejsce, gdyż w tym roku na galę przybyło niezwykle wielu ludzi.

Od gali dzieliło nas zaledwie kilka minut. W świątyni panował większy niż zwykle półmrok, a przybyli goście kończyli już zasiadać w długich, obitych miękkimi materiałami ławach. W miejscu, gdzie na co dzień znajduje się ołtarz, przy którym mieszkańcy naszego Imperium chwalą Tal-Rasha, ustawiona była kamienna ława dla trzech osób oraz bogato zdobiona ambona. Słychać było tylko pomruki osób ciekawych tego, co się już za chwilę wydarzy..

Gdy zegar wybił pełną godzinę, dźwięk trąb rozbrzmiał dookoła, świątynia została rozświetlona przez nagle zapalone pochodnie, a głównym wejściem do świątyni weszli: Władca Imperium - jego wysokość Przemo w swojej wieczne przekrzywionej koronce, osoba, której przez ostatnie tygodnie można było zgłaszać kandydatury oraz doręczać swe głosy - crunk_mp oraz mistrz ceremonii - Morfi. Zasiedli oni w owej ustawionej w miejscu ołtarza kamiennej ławie czekając, aż powstały gwar ucichnie. A nad ich głowami zawisł wyczarowany przez Mistrza Ceremonii wielobarwny, ułożony w półkole napis „Tyraele 2011”
Ostatnio zmieniony przez Morfi 2011-05-22, 19:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 18:04   

Gdy gwar ucichł już całkowicie, Morfi wstał ze swojego miejsca, podszedł do mównicy i przemówił:

W imieniu swoim, jak i całych władz krainy pragnę przywitać wszystkich przybyłych. Cieszymy się, iż jest z roku na rok jest Was coraz więcej, co utwierdza nas w przekonaniu, iż warto zorganizować plebiscyt po raz kolejny. Dzisiejszego wieczoru rozdamy statuetki w 12 kategoriach, za osiągnięcia przez ostatni rok - część osób wybraliście w głosowaniu Wy, druga zaś część wybrana została w wyniku głosowania specjalnej komisji. Lecz zwycięzcami są nie tylko Ci, w rękach których znajdzie się dziś statuetka, lecz także wszyscy nominowani. Kochani, zostaliście zauważeni przez pozostałą część społeczeństwa, co samo w sobie jest zaszczytem a jeżeli nie powiodło się w tym roku - starajcie się przez kolejny rok, a być może to właśnie Wy zapiszecie się do grona przyszłorocznych laureatów. Nie przedłużając już więcej - CEREMONIĘ ROZDANIA TYRAELI A.D. 2011 UWAŻAM ZA OTWARTĄ!!
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 18:10   

Gdy tylko mistrz ceremonii odwrócił się i skierował kroki ku loży, miejsce przy ambonie zajął przyodziany w błękitną szatę mag. Przemówił on niskim, lecz przyjemnym w odbiorze głosem:

Witam. Pierwszą statuetkę wręczymy dziś w kategorii "Użytkownik z Najlepszym Avatarem". A nominowani w tej kategorii są: Azet, Bohacz, itemeczek, Jerzyk7, Kalisz, Przemo, Sabko, Serevok92.
A statuetki otrzymuje... *Powoli otwiera kopertę wyciągniętym uprzednio spod szaty nożykiem* Azet i Bohacz. Gratulujemy.


Laureaci nagle zerwali się z miejsc i skierowali swe kroki na scenę, gdzie czekały na nich statuetki. Odebrali je i poczęli wracać na swoje miejsca, jeden z nich nawet miał z tym pewne problemy, gdyż nieco uginał się pod ciężarem nagrody :)

Mag zszedł ze sceny i usiadł w pierwszym rzędzie.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 18:15   

Nim mag zdążył zająć swoje miejsce, na scenie pojawił się znany nam już dobrze młody łucznik z permanentną mutacją. Odkaszlnął po czym rzekł swym piskliwym głosikiem:

Cieszę się, że znów mogę być tu z wami i powiedzieć wam moje misie-ptysie, kto zwyciężył w jednej z kategorii, a dziś to będzie „Najsympatyczniejszy Użytkownik Roku”. W tym roku nominowaliście takie osoby jak: Azet, crunk_mp, Elvis, Jerzyk7, Ryś, Sabko, Sarevok92, Ulver. A wieczoru statuetkę otrzymuje.. Ryś !! Gratulujemy !!

Laureat niespokojnie wstał ze swojego miejsca i powoli ruszył w łucznika, który przed chwilą nazwał go misiem-ptysiem. Dotarłszy przemógł się i uścisnął mu dłoń, odebrał statuetkę i tym razem już w pośpiechu ruszył z powrotem na swoje miejsce, gdzie począł przyglądać się swej nowej zdobyczy.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 18:20   

Jako kolejna przy ambonie pojawiła się młoda czarodziejka. Jako, iż przez ostatni rok przybyło jej gracji ruchów oraz nieco krągłości tu i ówdzie, nie dziwne iż ponownie dłuższą chwilę stała w atmosferze pogwizdywań. Tym razem jednak sama musiała o siebie zadbać i uciszyć zgromadzonych, gdyż wszyscy mężczyźni byli tak w nią wpatrzeni, iż żadnemu na myśl nie przyszło, ze wypada jakoś zareagować. Gdy gwar ucichł, zaczęła czytać listę nominacji w kategorii ”User z Najlepszą Sygnaturą” , a wśród nominowanych znaleźli się crunk_mp, Gierwazy, itemeczek, Kalisz, Koza dupa, malymis, Peszmerd.
Czarodziejka nieco oburzona zachowaniem męskiej części zgromadzonych wykrzyknęła tylko malymis i czekała z niecierpliwością na laureata, który niczym niesiony skrzydłami zauroczenia niemal błyskawicznie znalazł się na scenie, odebrał statuetkę i smutny, że nie dostał nawet buziaka, powrócił na swoje miejsce.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 18:25   

Zaraz po czarodziejce przy mównicy pojawił się rosły barbarzyńca, dzierżący przy boku swą ukochaną maczugę. Ubrany tylko w skórzaną przepaskę biodrową budził odrazę, lecz uwierzcie, serce miał szczerozłote :) Doszedłszy zaczął mówić grubym, niskim głosem:

Ja tu być by ogłosić zwycięzca w kategoria „Najlepsza twórczość roku” gdzie nominowani być "Charsi i Fara by Asztat", "Flamebellow (Ognistobrzuchy) 3d", "Forteca Pandemonium 3D", "Krwawa Hrabina na wesoło by Kraken", "TeamSpeak 3 bez tajemnic". Zwycięzca to być "Flamebellow (Ognistobrzuchy) 3d". Gratulujemy!!

Lekko przestraszony laureat wszedł powoli na scenę na scenę. Odebrał nagrodę i szybko uciekł na swoje miejsce. Ehh ten urok barbarzyńców...
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 18:30   

Ledwo po zejściu barbarzyńcy, na scenę wstąpił nieznany nikomu osobnik z długimi do kolan, kruczoczarnymi włosami, które jak zwykle przetłuszczały się okropnie, lecz wyjątkowo nie zasłaniały twarzy, lecz grzecznie związane w koński ogon okazywały twarz nieznajomego pełną blizn. Miał on na sobie czarną pelerynę sięgającą do kostek. Kulejąc zmierzał pewnym krokiem w kierunku podium, a w ręku trzymał kopertę z wynikami kolejnej kategorii. Gdy dotarł do celu, zaczął w milczeniu otwierać wyniki, a z boku sceny wystrzelił snop czerwonego światła, który w powietrzu utworzył listę nominowanych w kategorii "Najlepsza strategia roku". A brzmiała ona...

"100% Abs Immortal Sosanna", "Dual Elemental Trap PvP", "Gris foh public duels/tvt", "Public duels/tvt BvC"

Gdy nieznany wyjął z koperty kartkę, rzekł tylko swym bardzo niskim głosem...

Public duels/tvt BvC i Dual Elemental Trap PvP

...po czym niezauważony przez nikogo zniknął.

Laureaci znaleźli się na scenie równie tajemniczo, jak tajemniczo zniknął tajemniczy przybysz, odebrali statuetki z rąk Mistrza Ceremonii i razem ruszyli w kierunku miejsc dla laureatów.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 18:35   

Następną osobą, która zjawiła się na scenie był kupiec ubrany w najdroższe szaty, jakie można było dostać w sklepach. Przy jego pasie wisiała wypchana po brzegi kabza. Otworzywszy kopertę rzekł nieco oschle, patrząc co chwila w okolica swego pasa czy sakwa tam jeszcze się znajduje.

Nominowani w kategorii „Najaktywniejszy użytkownik” są Sarevok92, eps, Kaka, Ulver, Krulik. A statuetkę otrzymuje Sarevok92

Po czym odczekał, aż laureat dotrze na tyle blisko, by móc mu uścisnąć dłoń i wręczyć statuetkę, a następnie nie czekając na nic pośpiesznie opuścił świątynię nim jeszcze prowadzący zdążyli pogratulować zwycięzcy.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 18:40   

Spod sklepienia świątyni sfrunął czarnoskrzydły anioł w białej, przewiewnej szacie, którego nie mogłoby zabraknąć na naszej gali. Prawdopodobnie jest krewnym samego Tyraela, lecz zawsze milczy na ten temat.. a szkoda.. Przybysz wyjął ze skrzydła kopertę i srebrny nożyk do otwarcia tejże, co uczyniwszy schował nożyk na swe miejsce i podszedłszy do ambony zaczął czytać listę nominowanych w kategorii ”Ten, Który Działa Najwięcej Na Rzecz Imperium Diablo A Nie Jest Redaktorem / Moderatorem”, a ta brzmiała.

małymiś, eps, Kalisz, Gucio89, Gierwazy.

W tym roku tytuł działacza, przypadnie w zaszczycie.. Gierwazemu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz kolejnych takich inicjatyw jak ta, która sprawiła, że się tu znalazłeś.

Laureat dumny wkroczył na scenę i chętnie odciążył anioła od obowiązku trzymania statuetki. Zastanawiał się również, co aniołowi należy uścisnąć – dłoń czy skrzydło. Zdecydował się jednak na dłoń, by nie urazić tej dostojnej istoty ani nie skrzywdzić. Już miał wracać na miejsce, gdy Władca Przemo wezwał go jeszcze na chwilę by serdecznie pogratulować i podziękować za takie inicjatywy wyraziwszy nadzieję, że będzie takich więcej.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 18:45   

Ku scenie wyruszył potężny paladyn w zbroi płytowej. Trochę to trwało, gdyż zbroja nie zginała mu się w kolanach a w dodatku zaczęła powoli rdzewieć.

Nominowani w kategorii "Pomocny user roku" są: Sarevok92, eps i mstev , a tę złotą nagrodę otrzyma: Sarevok92

Debiutant spokojnie wstał z miejsca, przecisnął się między tłumem wykonującym owacje na stojąco. W końcu jednak udało mu się, a po odebraniu statuetki udał się do kamiennej ławy, by osobiście uścisnąć rękę władcy i powrócił na swoje miejsce.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 18:50   

Ostatnim wręczającym spośród zaproszonych gości okazał się druid w towarzystwie swojego misia, który nie był już taki mały i słodki jak rok temu. Niedźwiadek podał wręczającemu listę, którą do tej pory trzymał w pyszczku, gdy ten zaczął czytać:

A teraz czas na nagrodę w kategorii "Post Roku", w której nominowany jest tylko jeden post, który można zobaczyć tutaj. a jego autorem jest msthev i to on otrzymuje statuetkę. Brawa!!

Laureat podrapał misia za uchem a następnie odebrał statuetkę, po czym wygłosił krótkie podziękowanie. Następnie wrócił na miejsce.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 18:55   

Zza loży honorowej wstał crunk_mp. W przeciwieństwie do innych nie dzierżył w dłoni żadnej koperty, lecz trzymał tam listę, którą natychmiastowo przymocował do blatu mównicy. Rzekł.

Panie i Panowie. Przystępujemy teraz do wręczania statuetek w trzech ostatnich kategoriach. Pierwszą z nich jest "Debiut Roku", w której nominowani są Gucio89, Azet i NightWolffik. Statuetkę wręczyć mogę niestety tylko jednej z tych osób, a jest nią... NightWolffik.

Laureat odebrał należną mu nagrodę, uścisnął rękę wręczającemu, władcy i mistrzowi ceremonii po czym odszedł.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 19:00   

Gdy tylko Crunk zajął swoje miejsce, zza stołu podniósł się Mistrz Ceremonii i powolnym krokiem ruszył ku liście przybitej do ambony. Zakasał rękawy, odchrząknął i rzekł.

Nasza ceremonia powoli chyli się ku końcowi, pozostały nam już tylko dwie statuetki do wręczenia. Dziś mam tę przyjemność wręczyć tę oto statuetkę

skierował swą dłoń pod szatę, skąd wyjął złotą statuetkę i rzekł:

”Userowi piszącemu najlepsze posty”. Za piszących najlepsze posty w tym roku uznaliście wypowiedzi małegomisia, mstheva, Sarevoka92, Ulvera, Rafikozora, Krulika, Azeta, jednakże najlepsze posty pisał..msthev. Zapraszamy zapraszamy, proszę się nie wstydzić.

Gdy tylko zwycięzca przedostatniej kategorii zjawił się przy Mistrzu Ceremonii, otrzymał statuetkę, szczerze gratulację zarówno od mistrza jak i samego Władcy. Laureat zmierzał do rzędu dla zwycięzców obciążony drugą już statuetką, a prowadzony on był gromkimi brawami.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 19:05   

Jako ostatni do ambony podszedł sam Przemo, wziął listę do rąk i początkowo zaczął przemawiać bez chociażby spojrzenia na nią.

I po raz kolejny przystępujemy do wręczenia ostatniej już statuetki, nieoficjalnie nazywanej najważniejszą, choć wszyscy laureaci są sobie równi. *Dochodzi krzyk z sali* Tak, jak co roku ostatnia jest kategoria "User Roku", brawo. A nominowanych w niej mamy, hmm, niech no zerknę *spogląda na listę*: Ryś, Sarevok92, Kaka, Koza dupa, Krulik, Azet, Ulver . A więc Tyraela AD 2011 w kategorii "User Roku" otrzymuje... Ryś!! Serdecznie gratulujemy zwycięzcy i zapraszamy na scenę!!

Mocno zaskoczony laureat wbiegł szybko na scenę, podziękował i pozdrowił wiele osób, po czym wymienił uściski dloni z Władcą, Mistrzem Ceremonii oraz całą lożą honorową, po czym skłonił się publice i powoli wracał na miejsce trzymając statuetkę ponad głową.
 
 
     
Morfi 
Redaktor ImperiumKonto na BN: Morfinoo#2101
Dołączył: 24 Lip 2006
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-05-22, 19:10   

Gdy wszyscy spoczęli na swoich miejscach, Mistrz Ceremonii znów wyszedł na środek sceny, jednym szybkim ruchem różdżki zgasił napis "Tyraele 2011" towarzyszący nam przez całą uroczystość, po czym rzekł.

Wszystko co dobre kiedyś się kończy, tak więc kończy się i tegoroczna Gala Tyraelów. Pragniemy jeszcze raz serdecznie pogratulować zwycięzcom oraz wszystkim nominowanym, którym społeczność postanowiła zaufać i ich nominować. Dziękujemy także wszystkim, którzy zechcieli poświęcić wieczór i tak licznie tu przybyć, by uczestniczyć po raz kolejny już w tak ważnym dla nas wieczorze. Zachęcamy także wszystkich do aktywności przez kolejny rok, tylko do was należy czy i w jakim składzie spotkamy się za rok i komu wręczymy statuetki. Do zobaczenia..

Morfi ukłonił sie nisko publiczności...

Późny wieczór. Plac przez świątynią boga Tal-Rasha. Ludzie tłoczą się przy wyjściu i wciąż komentują galę. Tak. To już koniec. Może za rok spotkamy się ponownie...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Forum należy do serwisu Imperium Diablo