..:: Forum Imperium Diablo ::..

Przeciwnicy - dziwny MOB

DeathKnight - 2013-12-27, 23:27
: Temat postu: dziwny MOB
W Diablo III gram od kąd mam konsole i jest ciekawa ale troche zpaścili i zwariowali np. jest mob Mięsny Jeż lub zamiast poziomu zwariowanych Krów jest Poziom z jednorożczmi KTO TAKIE GÓWNA WYMYŚLIŁ
General86 - 2013-12-28, 14:11
:
Co w tym dziwnego, przecież to już było ujawnione dawno przed premierą Diablo III , takie easter eggi
Szeranf - 2013-12-28, 14:40
:
Jeśli chodzi o poziom z jednorożcami, to na samym dole tego działu jest pan, który najprawdopodobniej go wymyślił - patrząc po koszulce nawet jest z tego dumny. ;) To tylko easter egg, nie ma się co spinać. :p

Jeśli natomiast chodzi o Mięsnego Jeża, to jest to dzieło Albion Localisations, o których napisałem kiedyś newsa. W drugim filmiku w okolicach 10:30 wypowiada się osoba, która tak ochrzciła tego potworka. Ogólnie cały film jest warty obejrzenia, bo pokazuje jaką finezją można się popisać tłumacząc gry.
Ajantis - 2013-12-30, 21:12
:
Diablo 3 było spolszczane przez Rysława, miałem okazję zamienić z nim parę słów, mam do kolesia najwyższy szacunek jeśli chodzi o tłumaczenie gier, typek siedzi w tym biznesie jeszcze od lat 90-tych (tłumaczył D2 i LoDa). Mięsny jeż jest dosyć kontrowersyjnym tłumaczeniem (sam pisałem magisterkę z tłumaczenia gier komputerowych), ale trzeba przyznać, że coś w tym jest.