..:: Forum Imperium Diablo ::..

Tyraele 2011 - Po Gali Tyraelów 2011

Morfi - 2011-05-22, 18:14
: Temat postu: Po Gali Tyraelów 2011
Kolejny plebiscyt i Gala Tyraelów za nami, poznaliśmy już wszystkich laureatów. Pragniemy serdecznie Wam pogratulować!

Ten topic zostawiamy otwarty specjalnie dla was. Możecie tutaj na przykład dziękować za wyróżnienie, gratulować zwycięzcom, czy też komentować tegoroczną galę ;)

Ja osobiście dziękuję Wam za tę Galę(mimo niskiej frekwencji, która po wyciągnięciu średniej wyniosła 5,5 osoby :) ) i mam nadzieję, iż się podobało ;) No i aktywniej przez następny rok, aktywniej, żebyśmy znów mogli się spotkać ;)
sir.kristoff - 2011-05-22, 18:31
:
Fajnie gala, szkoda tylko że faktycznie nie było za wielu 'uczestników'. Niemniej gratulacje należą się wszystkim zwycięzcom, a w szczególności Sarevokowi Ryśowi i msthevowi za zgarnięcie połowy Tyraeli :D Noi oczywiście dla mistrza ceremoni za chęci żeby to wszystko przygotować :)
Sarevok92 - 2011-05-22, 18:39
:
Gratuluję wszystkim nominowanym, zwycięzcom oraz mistrzowi ceremonii za ładnie przygotowaną galę :)
W szczególności Azetowi za jego wspaniały avatar :> oraz Maćkowi, który może w końcu przyjdzie na idr :<

Mam nadzieję że w przyszłym roku coś ruszy i będzie więcej osób :>
Azet - 2011-05-22, 18:44
:
Sarevok92 napisał/a:
W szczególności Azetowi za jego wspaniały avatar

:*
Moją nagrodę dedykuję Sarevokowi92, jerzykowi7, Materacowi :>

Dzięki za wszystkie nominacje, których na moje oko było w granicach rzyliona :o

a, i: Maciek, choć na idr :<
Ryś - 2011-05-22, 22:06
:
Usera roku mam gdzieś, nie należy mi się w zasadzie, ale Najsympatyczniejszy user jest dla mnie niezwykle cennym wyróżnieniem za które bardzo dziękuję. :wub:
Morfi - 2011-05-22, 22:58
:
Ryś napisał/a:
Usera roku mam gdzieś, nie należy mi się w zasadzie

a jednak należy, skoro dostałeś ;)
Ryś - 2011-05-23, 07:23
:
Morfi napisał/a:
a jednak należy, skoro dostałeś ;)
Czym się wyróżniałem w tym roku, że mnie wybrano? ;'d Tym, że powróciłem do aktywności po dłuższej przerwie? Napisałem niewiele postów w tym roku, ich poziom raczej odbiegał od norm, jedynie obfitowały w moje chore poczucie humoru ;'d
Cóż, sam bym sobie tej statuetki nie przyznał ani bym nawet na siebie nie głosował :P Tak czy inaczej- dziękuję. :)
Karol1987 - 2011-05-23, 08:07
:
Gratulacje dla wszystkich nominowanych, wygranych, mistrza ceremonii. Świetna Gala. Szczególnie czekałem na kategorie debiut roku ;)

A tak przy okazji. Drogi Msthevie (zwany w niektórych kręgach Maćkiem) zapraszamy na IDR :>
Gierwazy - 2011-05-23, 09:03
:
No no no :) Jestem miło zaskoczony i dziękuję Wam za wyróżnienie jakim mnie oznaczyliście w tym roku. Przyjemnie jest mieć świadomość, że ktoś docenia wiecznie zajętego i mało obecnego adminka serwera IDR ;)
Bardzo ładnie poprowadzona gala no i gratuluję pozostałym zwycięzcom!
Kalisz - 2011-05-23, 10:35
:
jesteście chamami, nikt na mnie nie zagłosował i nigdy wiecej na to forum nie wejde ! SPADAJCIE !

nie no jaja sobie robie xD gratuluje wszystkim wygranym i również licze ze za rok spotkamy sie w znacznie szerszym gronie :< być może pojawienie sie diabeła trzy coś ruszy w życiu forum, że znów bedzie tu tłumnie :)
Ryś - 2011-05-23, 10:44
:
Cytat:
jesteście chamami, nikt na mnie nie zagłosował i nigdy wiecej na to forum nie wejde ! SPADAJCIE !
... smuteczek!
Kalisz napisał/a:
coś ruszy w życiu forum, że znów bedzie tu tłumnie :)
Imo raczej trzeba by jakoś skusić innych użytkowników forum do głosowania, w przyszłym roku sam spróbuję coś wymyślić i wyjechać z inicjatywą, zresztą mam już nawet pomysł. ;>
Azet - 2011-05-23, 10:53
:
Cytat:
... smuteczek!

Ktoś mnie wzywał? :<
Ryś napisał/a:
trzeba by jakoś skusić innych użytkowników forum do głosowania

N, d3 będzie to i userów gotowych do głosowania przybędzie. Zapewne zwali się tu od groma ludzi z tekstem "jestem 05 rocznik pamietacie mnie?!?!11/111" no i pewnie będą chętni głosować.
Ryś napisał/a:
mam już nawet pomysł

no to...
Ryś - 2011-05-23, 12:30
:
Lord Smuteczek napisał/a:
Ktoś mnie wzywał? :<
hai!
N, d3 będzie to i userów gotowych do głosowania przybędzie.
Nawet jeśli, to chyba byłoby warto także skusić tych, którzy są obecnie na forum do głosowania. Bo niby mamy tyyyylu użytkowników, a głosuje "grupa trzymająca władzę" ~~
no to...
Ryś napisał/a:
... smuteczek!

rafikozor - 2011-05-24, 12:21
:
Kiedy nadejdzie d3 pojawią się userzy, ale nie liczy się ilość, tylko jakość. Co z tego, że będzie 100 nowych userów, skoro to będzie pleps i nikt nie zagłosuje... Po za tym pojawia się arcykonkurent w postaci blizzardowskiego forum DIII, a Blizzard zrobi to, co trzeba, żeby to jego forum było pierwsze u wujka Google.

Aha, i gratuluję zwycięzcom, mimo iż żaden (oprócz Usego) mój typ nie dostał Tyraela.
ms - 2011-05-24, 15:19
:
Spójrz na oficjalne forum SC2 i powiedz, czy rzeczywiście należy się obawiać ucieczki użytkowników z ID na forum D3. Jak dla mnie np. forum TeamLiquid daleko do upadku, a oficjalne forum SC2 służy raczej do zabawy/wypłakania się odnośnie balansu jednostek/ras.
W związku z tym śmiem stwierdzić, iż określenie "arcykonkurent" to naprawdę spora przesada.
(A jeśli nawet odciągnie potencjalnych userów, to w przeważającej większości właśnie tych plebowatych :p )
Noob_Killer - 2011-05-25, 09:29
:
Gratuluje zwyciezca, mam nadzieje ze w kolejnych latach bedzie wieksza frekwencja...
weronikaneska - 2011-05-26, 20:25
:
gratuluję wszystkim wyróżnionym w tegorcznym plebiscycie.
T25 - 2011-07-18, 21:34
:
Ryś napisał/a:
ale Najsympatyczniejszy user jest dla mnie niezwykle cennym wyróżnieniem za które bardzo dziękuję.

Należało Ci sie Pipo :wub:

Reszcie również gratuluję :p